Odzież i akcesoria

Modne akcesoria uzupełniające wiosenne stylizacje!

0

Wiosną szczególnie lubimy zadbać o modne stylizacje. Znaczenie ma zatem odzież i akcesoria. Aby, całość prezentowała się ciekawie i modnie należy zadbać o szczegóły. W tegorocznych trendach mamy do dyspozycji bardzo praktyczne dodatki. Warto stawiać na mocny kolor i nie bać się łączenia styli. Jakimi zatem akcesoriami modnie uzupełniać wiosenną stylizację? 

Najmodniejsze modowe akcesoria sezonu: 

Opaski do włosów z wiązaniem inspirowanym turbanem. Pozwalają utrzymać nienaganną fryzurę, a jednocześnie uświetniają cały look. Prezentują się bardzo uroczo, są wygodne i dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo mogą być zdobione drobnymi koralikami. 

Apaszki! Zaliczają swój wielki modowy powrót do łask. Możemy je wykorzystywać na wiele sposobów. Do przewiązywania włosów, na szyję lub jako okrycie głowy. Dostępne są one w wielu wzorach: kwiatowych, zwierzęcych, kraciaste itp. 

Duże kolczyki o fantazyjnych kształtach i wyrazistych kolorach! Geometryczne figury, motylki, słońca, czy też kwiaty… wybór jest na prawdę duży i w tym przypadku możemy dać się ponieść fantazji. Im ciekawsze i mniej oczywiste wzory i kształty tym lepiej! 

Damskie torebki typu baguette. Małe poręczne i ciekawie się prezentujące. Takie właśnie są modele torebek baguette. Niebanalnie urozmaicą miejską stylizację, jak i sprawdzą się, na wyjątkowe okazje, czyli uzupełniając elegancki look. Dostępne są w różnych kształtach, a najmodniejsze są te w pastelowych kolorach: jasnej zielni, fiolecie, czy też błękicie. 

 

You may also like