Zdrowie i uroda

Najlepsze sposoby na odmładzanie twarzy bez użycia skalpela

0
odmładzanie twarzy

Kurze łapki i zmarszczki to oznaki upływającego czasu. O ile samego czasu zatrzymać nie można, o tyle jego symptomy na skórze twarzy już tak. Czy trzeba w takich przypadkach zawsze sięgać po rozwiązania chirurgiczne? A może istnieją inne sposoby na odmładzanie twarzy? Podpowiadamy!

Skoncentrowany olejek z retinolem

Kosmetyki z retinolem wykazują działanie silnie wygładzające. Jeżeli zdecydujemy się na zakup wysokiej jakości olejku czy serum, szybko zauważymy poprawę. Warto jednak postawić na dobre produkty, sygnowane logiem takich marek, jak Dermalogica, bowiem tylko wówczas możemy być pewni, że nasza skóra otoczona jest profesjonalna opieką, a efekty będą naprawdę widoczne. To pierwszy ze sposobów na odmładzanie skóry twarzy bez użycia skalpela.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na dostarczeniu substancji odżywczych poprzez mikro ukłucia. Zabieg nie jest bolesny, acz dla osób, które boją się delikatnych ukłuć polecane jest wybranie mezoterapii wraz ze znieczuleniem. Efektem jest wygładzanie skóry i odmładzanie twarzy, widoczne nawet już po pierwszym zabiegu.

Infuzja tlenowa

Ten nieinwazyjny, bezbolesny zabieg to doskonała metoda na odmładzanie twarzy. Nie wymaga on nakłuć ani rekonwalescencji. Infuzja tlenowa jak sama nazwa wskazuje opiera się na nowoczesnej technologii hiperbarycznego tlenu, z pomocą którego do skóry wtłaczane są skutecznie działające składniki, których zadaniem jest odżywienie skóry. W efekcie następuje spłycenie kurzych łapek, drobnych zmarszczek, rozjaśnienie skóry, redukcja przebarwień, przywrócenie blasku.

You may also like