Odzież i akcesoria

Odzież i akcesoria, czyli wiosenne porządki w szafie

0

Zakwitły przebiśniegi i dni stają się coraz cieplejsze – niechybnie oznacza to, że wiosna wisi w powietrzu. Wraz z nadejściem ciepłych miesięcy czas dokonać rewolucji w szafie, czyli wyciągnąć z niej odzież i akcesoria pasujące do nowej pory roku. Co jednak zrobić, gdy ulubione w poprzednim sezonie ubrania straciły swój blask? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Przeglądanie rzeczy z szafy

Powrót wiosny to oczywiście powrót jasnych i ciepłych kolorów, a także lekkich i wygodnych strojów. Można więc z uśmiechem na twarzy pożegnać zimowe puchowe kurtki i wysokie kozaki. Przygotowując się do zimy, warto dokonać też rewizji swoich dotychczasowych wiosennych ubrań. Nie wszystko bowiem będzie pasować… Nie musi to wcale oznaczać, że odzież i akcesoria będą za małe. Gusty kobiece się zmieniają podobnie jak mody. W związku z tym stroje, które były cenione przez właścicielki w poprzednim sezonie, mogą okazać się już mniej atrakcyjne niż kiedyś.

Co warto w takiej sytuacji zrobić?

Wyrzucenie ich do kosza będzie marnotrawstwem. Ubranie, które wyszło z obiegu, może poczekać w garderobie na lepsze czasy. A może przyda się koleżance, która patrzyła na nie zazdrosnym okiem, bo sama nie mogła go upolować? Dobrym, a nawet bardzo dobrym rozwiązaniem jest również podarowanie takiej odzieży na rzecz akcji charytatywnej. W dobie kryzysu humanitarnego na Ukrainie można pomóc najbardziej potrzebującym, którzy zostali pozbawieni środków do życia. Odzież i akcesoria to na pewno jedno z wielu rzeczy, których im brakuje.

You may also like